• PSP Logistic

  Twój Ekspert nr 1 od opakowań ładunkowych

  Odkup opakowań zbędnych i uszkodzonych, Remont palet,
  Wynajem palet, Doradztwo, Sprzedaż palet

 • Odkup opakowań zbędnych i uszkodzonych

  Skupujemy palety używane, zbędne i uszkodzone. Oferujemy korzystne ceny w zależności od ilości i jakości zdawanych opakowań.

 • Remont palet

  Prowadzimy bardzo szerokie działania mając na celu wprowadzenie powtórnie na rynek palety uszkodzonej.

 • Wynajem palet

  Odbiór bezpośrednio od kontrahentów naszych klientów i ponowne dostarczenie na magazyn pełnowartościowych opakowań pozwala na uniknięcie problemu z gromadzeniem się palet uszkodzonych i utrzymanie stałego buforu opakowań dla zagwarantowania ciągłości procesów magazynowych i produkcyjnych.

Obsługa magazynu

Jakość jaką prezentują nasi klienci w wewnętrznej gospodarce magazynowej zobowiązuje nas do utrzymania naszych usług na jak najwyższym poziomie poprzez prawidłowe przeprowadzanie procesów transportu i magazynowania.

Podczas tego procesu podstawienie samochodu bezpośrednio do rampy magazynowej zabezpiecza palety przed działaniem takich czynników atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg itp. Rozładunek bezpośrednio do magazynu.

Palety EPAL I gatunek

Wszystkie odebrane od klientów i zakupione od kontrahentów palety są kontrolowane pod kątem jakości i zgodności palet ze standardami przez naszych pracowników. Po ich segregacji są dostarczane do klientów, remontowane lub utylizowane.

Załadunek palet dla klienta.

Tomasz Chyliński